تبلیغات
نبرد ورزشی - اخبار کوتاه

اخبار کوتاه

چهارشنبه 24 شهریور 1389 05:10 ب.ظ

نویسنده : نبرد ورزشی

پیکان – فولاد خوزستان

آخرین فرصت برای احمد زاده

تیم فوتبال پس از دو پیروزی مقابل تیمهای استیل آذین و شهرداری تبریز پس از دو هفته تعطیلی لیگ مقابل نفت تهران پر انتقاد ظاهر شد و با نتیجه 3 بر 1 شکست خورد علیرغم اینکه محمود شیعی در گفت و گو با برخی نشریات از احمدزاده حمایت کرده ولی به نظر  می رسد دیدار تیمهای پیکان و فولاد خوزستان اتفاقات تازه ای در خود داشته باشد، با توجه به نتایج ضعیف پیکان این مسابقه بسیار مهم است و قطعاً شکست تیم پیکان در این مسابقه می تواند برای احمدزاده گران تمام شود هر چند مربیان حاضر در لیگ ایران هیچ وقت امنیت کار ندارند.

 

 

پروین: تمام بازیهای خانگی در قزوین برگزار می شود

تیم فوتبال آرمین با خرید امتیاز استقلال (نیرومحرکه)  در فصل جاری رقابت های سبک دسته دوم فوتبال کشور در مسابقات شرکت می کند.

مجید پروین سرمربی تیم فوتبال آرمین در همین رابطه گفت: تمام بازیهای خانگی این تیم در قزوین برگزار می شود.

در مسابقات فوتبال دسته دوم کشور 32 در دو گروه حضور دارند که در خاتمه 4 تیم به لیگ دسته اول صعود می کنند.

 

 

شب های   فوتسال جام رمضان در قزوین

قهرمانان فوتسال جام رمضان استان معرفی شدند

رقابت های فوتسال جام رمضان در شهرهای مختلف استان به مانند سنوات گذشته برگزار شد و پس از یک ماه شور و اشتیاق در سالن های سطح استان با معرفی قهرمانان خاتمه یافت.

این مسابقات در قزوین تنها در سالن امام علی (ع) با شرکت 42 تیم برگزار گردید و در خاتمه تیمهای   و شهید فرجی به فینال رسیدند و در این مسابقه تیم فیله موفق شد به انجام یک بازی منسجم با پیروزی برسد و حایزه نقدی این مسابقات از آن خود کند.

در سالن یادگار امام الوند تیم فوتسال کمیل موفق شد جام قهرمانی را از آن خود در مسابقات جام رمضان الوند 32 تیم پیکار کردند.

در مسابقات جام رمضان آبگرم 19 تیم رقابت کردند که در خاتمه تیم آریا ی تربیت بدنی به مقام قهرمانی رسیده و تیمهای المپیک نوین در مکان دوم ایستاد.

در شهر محمود آباد نمونه مسابقات با شرکت 20 تیم پیگیری شد که در نهایت تیم ایرانسیل قهرمان شد فینال این مسابقات با حضور مسوولان ورزشی استان برگزار شد.

 

 

برنامه هفته اول دور برگشت لیگ برتر فوتبال استان

هفته ششم

جمعه 26 شهریور

- ذوالفقار البرز- تاک مهر تاکستان – امام علی الوند- ساعت 15

- پرسپولیس قزوین – همای محمدیه – تختی قزوین – ساعت 17

- طلایه داران سرخ پوش – پرسپولیس الوند- معلم بویین زهرا – ساعت 17

- شاهین آبیک – شهدای اشکور البرز- تختی آبیک- ساعت 17

- سندن ایرانیان – پرشین قزوین- امام علی البرز- ساعت 17

- ضیا شهر- پیشگامان بویین زهرا – تربیت بدنی – ساعت 17

 

برنامه هفته اول فوتبال امیدهای استان

چهارشنبه 24 شهریور

البرز قزوین- شهدای اشکور البرز- تختی قزوین- ساعت 17

پیشگامان بویین زهرا- تاک مهر تاکستان – معلم – ساعت 17

امید پرسپولیس قزوین استراحت دارد.

 

 

برفراز سکویم آرزوست

حذف زودهنگام لشگری

در رقابت های 4 وزن اول برای کشتی آزاد کشورمان در مسابقات جهانی مسکو نتایج جالب توجهی به دست نیامد.

حسن رحیمی در روز اول رقابت ها حذف شده بود، در روز دوم هم احسان لشگری که بسیاری او راحتی شانس مدال می دانستند خیلی راحت در همان مسابقه اول مقابل کشتی گیر رومانی شکست خورد.

اولین شوک تیم ملی کشتی آزاد روز دوم، شکست لشگری مقابل کشتی گیر اهل رومانی بود.

با توجه به رقابت هایی که پیش از این لشگری در تورنمنت های مهم بین المللی پشت سرگذاشته بود.

انتظار داشتیم او حداقل تا دورهای چهارم و پنجم پیش بیاید اما عجیب بود که خیلی زود حذف شد.

 

 

چهار کشتی گیر الوندی در اردوی تیم ملی

علیرضا خمسه رییس هیأت کشتی شهرستان البرز با اشاره به اینکه چهارکشتی گیر نوجوان الوندی به اردوی تیم ملی دعوت شدند افزود: مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان استان قزوین برای اعزام به مرحله کشوری در خانه کشتی قزوین برگزار شد.

سخنگوی شورای اسلامی در ادامه افزود: آقایان مهدی ساعدی در وزن 42 کیلوگرم، کامبیز اوسطی در وزن 54 کیلوگرم، محمدرضا پرندوش در وزن 76 کیلوگرم و آقای امیر کاکاوند در وزن 85 کیلوگرم چهارکشتی گیر نوجوان الوند هستند که با اقتدار و با شکست رقبای خود جهت آمادگی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

 

 

پیکان قزوین یک- هفته هشتم – ساعت 17 – جمعه 19 شهریور- نفت تهران 3

نفت پیکان را آتش زد !

بازیکنان پیکان: میلاد فراهانی- مصطفی صالحی نژاد (مسیح زاهدی) – مهدی تاجیک – روح اله سلطانی – امید  بزرگی- علی قربانی- محمود پوراسداله (میلاد ابطحی) – محمود شفیعی- صابر میرقربانی- محمدعلی امیری (مجید خدابندلو) – محسن ارزانی – سرمربی: محمداحمدزاده

گل: علی قربانی (22)

اخطار: محمود پوراسداله- محمدعلی امیری

بهترین بازیکن: علی قربانی

بازیکنان نفت: حسین آشنا – سیامک کورشی- حمیدرضا فتحی- حوزه    - محمدحسین مهرآزما- خلدون ابراهیم محمد- مهدی رفیعی (اسماعیل علی شیرازی) مرتضی یزدی- مهدی محمدزاده – حسین امامیان (هادی رکابی) – اکبر صغیری (محمدرضا نیک نهال)   

گلها: صغیری (11) امامیان (84) و محمدزاده (88)

اخطار: یزدی و ابراهیم خلدون

بهترین بازیکن: مهدی محمدزاده

 داور: علیرضا فغانی                     کمک ها: نژادیان و امینی                ورزشگاه شهیدرجایی قزوین

شرح گل ها: دقیقه 11: مرتضی یزدی از کنار خط طولی وارد محوطه جریمه شد و با یک پاس روبه عقب اکبر صغیری را که روی نقطه پنالتی ایستاده بود صاحب توپ کرد و این بازیکن با یک شوت محکم گل اول بازی را برای نفت تهران به ثمر رساند.

دقیقه 22 : پاس عمقی محمود پوراسداله در عمق دفاع نفت به علی قربانی رسید و این بازیکن در موقعیت تک تک با حسین آشنا گل تساوی را به ثمر رساند.

دقیقه 84: مهدی محمدزاده درون محوطه جریمه پیکان حسین امامیان را صاحب توپ کرد و این بازیکن توانست با یک بغل یا گل دوم نفت تهران را به ثمر برساند.

دقیقه 88: مهدی محمدزاده از سوی نقطه پنالتی دروازه پیکان را برای بار سوم گشود که کار تیک پیکان یکسره شود.

در حاشیه بازی:

-ابراهیم میرزاپور دروازبان ملی پوش پیکان که تیم ملی را در سفر به شرق دور همراهی کرده بود. در این بازی نیمکت نشین شده بود که این اتفاق تعجب آور بود.

- در این مسابقه نیز هیچ کدام از مسولان استانی در ورزشگاه حاضر شدند تا این موضوع بیشتر   شود که در این میان اختلافی وجود دارد.

برداشت نهایی:

- پیکان این روزها اصلا حال و روز خوبی ندارد این را می شود از نتایج ضعیف و ناامید کننده این تیم فهمید، شاگردان احمدزاده آن قدر بد بازی می کنند و به نتیجه می گیرند که از همین حال به عنوان مدعی سقوط نامش مطرح و هر روز اوراق تر از قبل می شوند وقتی احمدزاده از عملکرد بازیکنانش راضی نیست این بدان معنی است که در لیگ دهم پیکان کار دشواری پیش رو دارد. تیم فوتبال پیکان در هفته نهم روز جمعه 26 شهریور ماه در اهواز به دیدار فولاد خوزستان می رود.

 

 

 

مدیر عامل پیکان: قزوین باید تکلیف ما را مشخص کند

علیرغم که گفته می شد محمود شیعی مدیرعامل پیکان از نتایج   تیم در بازی های اخیر راضی نیست و به احمدزاده تا بازی فولاد مهلت داده است، اما شیعی با رد  این خبر حرف های دیگری در مورد سرمربی این تیم زد. از نتایجی که به دست آمده دلخور هستیم اما تصمیم به جابجایی ندارم و از احمدزاده حمایت خواهیم کرد، در تعطیلاتی که در پیش است تصمیم داریم بنشینیم و مسایل و مشکلات را بررسی کنیم، من احمدزاده را مقصر نمی دانم چون نیمکت تیم ما ضعیف تر از تیم های دیگر است البته هدف ما این است که جوانگرایی کنیم، تاکنون 8 بازیکن امید پیکان را وارد تیم کردیم، مدیر عامل پیکان از دست مسوولان قزوینی هم دلخوری دارد، و مدعی است که هیچ حمایتی از پیکان نمی شود. باید با قزوینی ها تعیین تکلیف کنیم، آنها باید حقشان را ادا کنند، ما همیشه میهمان هستیم و هیچ وقت میزبان بودن را تجربه نمی کنیم، 6 روز در هفته تهران تمرین می کنیم و هر بار باید سه چهار میلیون در قزوین هزینه هتل و محل اسکان بدهیم، در تعطیلات لیگ باید تمام این نکات را با اعضای هیأت مدیره بررسی کنیم و تصمیم نهایی را بگیریم.

 

 

پورمهدی: روند فعلی پیکان به سود قزوین نیست

رییس هیأت فوتبال استان قزوین در واکنش به اظهارات مدیرعامل پیکان گفت: روند فعلی پیکان به سود قزوین نیست و تا مادامی که مسوولان قزوین در تصمیم گیریهای این باشگاه نقش ندارند درخواست مدیران ایران خودرو چندان منطقی نیست.

پورمهدی در ادامه گفت: در این مدت همکاری بسیار خوبی با باشگاه پیکان داشته ایم و تمامی کارهای برگزاری مسابقات این تیم برعهده هیأت فوتبال استان قزوین است.

وی گفت: متاسفانه علیرغم حضور پیکان در قزوین هیچ کدام از مدیران قزوین در هیأت مدیره این باشگاه جایی ندارند و درخواست کرده ایم مدیریت این تیم به قزوین واگذار کرد و حرف ها همان حرف استاندار است بدون هیچ کم و کاستی تا مادامی که مدیریت پیکان به قزوین واگذار نگردد وضعیت تغییری نخواهد کرد.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -