تبلیغات
نبرد ورزشی - به مناسبت سی امین سالگرد گرامی داشت هفته دفاع مقدس:

به مناسبت سی امین سالگرد گرامی داشت هفته دفاع مقدس:

شنبه 10 مهر 1389 11:29 ق.ظ

نویسنده : نبرد ورزشی

            

اولین همایش بزرگ نخبگان ورزشکار بسیجی استان قزوین برگزار شد

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان:

ورزش از سیاست جدا نیست

اولین همایش بزرگ نخبگان ورزشکار بسیجی استان قزوین با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه استان، فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، مدیرکل تربیت بدنی، مسوول تربیت بدنی سپاه صاحب الامر (عج)، مسوولان هیأتهای ورزشی، مسوولان تربیت بدنی شهرستانها، اعضای شورای بسیج استان، مدیران ستادی سپاه، تعدادی از نخبگان و قهرمانان ورزشکار در سالن اجتماعات شهید حسن پور سالن ورزشی امام علی (ع) برگزار شد.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان گفت: جریان ورزش  به هیچ عنوان از جریانهای سیاسی جدا نیست.

حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسینی افزود: هر کس بگوید ورزش از سیاست جداست، اشتباه می کند؛ چرا که امروز هر کشوری بخواهد خود را مطرح کند، از راه ورزش و رفتن روی سکوی قهرمانی این کار را انجام می دهد.

وی با اشاره به سرمایه گذاری در ورزش اظهار داشت: در هر میدانی که ما پیروزمی شویم برای دشمن یک شکست محسوب می شود؛ چون آنها تمام تلاش خود را برای روی سکو نرفتن ورزشکاران ما به کار می گیرند، پس لازم است در این زمینه سرمایه گذاری بیشتری صورت گیرد.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین:

بسیجی؛ یعنی آزاد بودن، برای خود نبودن و به خود فکر نکردن است

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین نیز در این همایش گفت: هدف از برپایی چنین همایش هایی، جلب نظر جمعی و نزدیک کردن دل ها با نظام و انقلاب است.

سردار آبنوش، خطاب به نخبگان ورزشکار بسیجی اظهار داشت: شما می توانید در همه جا تاثیر گذار باشید و حضور در جمع بسیجیان برای شما یک عزت است.

وی در ادامه افزود: باید تمام تلاش خودمان را برای حاکم شدن ارزشهای اسلامی در جامعه به کار ببریم.

در این همایش، مدیر کل تربیت بدنی استان نیز بر اهمیت ورزش تاکید کرد و گفت: ورزش، یک خانواده بزرگ است. از همه اجتماع و اقشار در ورزش حضور دارند. ورزش برای عموم و درهر موقعیت وسن، طبقه و جایگاه است.

منجم، به ارتباط ورزش و ناهنجاریهای اجتماعی اشاره کرد و اظهار داشت: نبود ورزش باعث به وجود آمدن ناهنجاریهای اجتماعی می شود. براین اساس تقویت ورزش در جامعه در واقع پرداختن به فرهنگ مثبت اجتماعی است.

سرهنگ ذوالقدر، رییس سازمان بسیج ورزشکاران استان نیز در ابتدای این همایش، ضمن گرامیداشت ایام دفاع مقدس، مهمترین هدف برپایی این همایش را استفاده ی حداکثری از ظرفیت های بالقوه ی جامعه در بخش ورزش ذکر کرد.

در این همایش، از زهرا نیاقی ها و پریسا بقال پور به خاطر عدم رویارویی با حریفان اسرائیلی تجلیل شد.

همچنین در این همایش، نخبگان ورزشی و برخی از میهمانان برگسترش ارزشهای اسلامی در ورزش تاکید کردند.

 

 

 

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

اولین دوره ی مسابقات تیراندازی قهرمانی بسیج کشور در قزوین برگزارشد

تربیت بدنی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین به مناسبت سی امین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، هفته سوم لیگ اولین دوره ی مسابقات تیراندازی قهرمانی بسیج کشور را با شرکت تیمهایی از استانهای تهران، اصفهان، بوشهر، مرکزی، سمنان، خراسان رضوی و قزوین در سالن الغدیر استان قزوین برگزار کرد.

این مسابقات در دورشته تپانچه و تفنگ بادی و با حضور 52 تیرانداز انجام شد که در پایان در مجموع تیمی به ترتیب تیمهای استان سمنان با 3244 امتیاز؛ اول، قزوین با امتیاز 3221 دوم و استان مرکزی با امتیاز 3217 به مقام سوم رسیدند.

 




دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -