تبلیغات
نبرد ورزشی - خبر

خبر

یکشنبه 11 مهر 1389 10:26 ق.ظ

نویسنده : نبرد ورزشی

فتح قله الوند توسط دانشجویان دانشگاه امام خمینی (ره)

گروه کوهنوردی دانشجویان دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین موفق شد، به قله 3540 متری الوند استان همدان صعود نماید.

این گروه با ترکیب: ابراهیم قنبری، محمد ملارضی، اکبر نیرومند، سعید ستوده نیا، مجید منشی زاده، نیما حیدری، حامد عابدی، احمدطاهرجویان با مسوولیت فنی عباس قنبرزاده و سرپرستی محمدحسین کاظمی در دو روز موفق به این صعود شدند.

 

 

کسب 9 مدال تیم ووشو بانوان در مسابقات کشوری

تیم ووشو بانوان استان قزوین در سه رده سنی، در مسابقات قهرمانی کشور که در استان سمنان برگزار شد، موفق به کسب 8 مدال طلا و یک نقره شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت ووشو استان قزوین؛ تیم منتخب بانوان استان قزوین، متشکل از 8 ورزشکار در سه رده ی سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با سرپرستی حدیقه ملکی و مربیگری نرگس قلیج افشار در این مسابقات شرکت کرد.

براساس این گزارش در بخش تالو (اجرای فرم)، حدیثه محمودی با 2 مدال برنز، مبینا رضایی در اجرای فرم سنتی نونهالان با کسب مدال برنز، فاطمه محمدبیگ لو در اجرای فرم استاندارد نوجوانان، کسب  مدال برنز و سهمیه خرم نژاد در اجرای فرم سنتی بزرگسالان با کسب مدال برنز به کار خود پایان دادند.

همچنین در بخش ساندا(مبارزه) حمیرا صابری راد، بهناز عبدالهی، سهیلا میرزا محمدی و زهرا غیاثوند مدال های برنز را کسب کردند.

 

 

به مناسبت سی امین سالگرد هفته دفاع مقدس

مسابقات دوومیدانی بسیجیان استان قزوین برگزار شد

مسابقات انتخابی دوومیدانی از بسیجیان استان با حضور 6 تیم از شهرستانهای قزوین، البرز، تاکستان، بویین زهرا، آبیک و بسیج ورزشکاران استان در ورزشگاه شهیدرجایی قزوین برگزار گردید و نفرات برتر به مسابقات قهرمانی بسیج کشور در استان خوزستان اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج ورزشکاران استان قزوین، این مسابقات در سه ماده ی 100، 800 و 3000 متر با همکاری هیأت دوومیدانی استان برگزار شد که در نتایج تیمی؛ ناحیه قزوین مقام اول، بسیج ورزشکاران دوم، ناحیه البرز سوم، تاکستان چهارم، بویین زهرا پنجم و ناحیه آبیک ششم شدند.

همچنین در انفرادی و در 100 متر، محمدرضا فرهاد از پایگاه حسینیه ناحیه قزوین اول، جمیل سعادت از پایگاه ناحیه قزوین دوم و علیرضا شریفی از بسیج ورزشکاران استان مقام سوم را کسب کردند.

در 800 متر: میریونس کیایی از بسیج ورزشکاران استان اول، سعید عباسی از پایگاه حسینیه ناحیه قزوین دوم و مجید احمدی از ناحیه البرز مقام سوم را بدست آوردند. در 3000 متر: حمید قمری از ناحیه البرز اول، امیر طاهرخانی از ناحیه تاکستان دوم و محمدرضا میرهاشم از بسیج ورزشکاران مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

 

 

 

فوتسالیست های قزوینی در تیم تربیت یزد

فوتسال قزوین بازیکن بیشماری در طول سال های اخیر داشته است، که در سال 89 به دلیل نداشتن تیم، این بازیکنان مجبور به رفتن  به شهرهایی چون، مشهد، تبریز و قرچک در لیگ برتر شدند. حال شنیده می شود روح اله عبداللهی، حمید چرخچیان و مهرداد اسماعیلی از سالنی بازان استان در لیگ دسته اول کشور در ترکیب تیم تربیت یزد در فصل 89 بازی خواهند کرد.

پیش از این علی و مهدی عبدالهی در تیم علم و ادب مشهد، عمار مسافر و مصطفی اخلاصیان در فولاد گستر تبریز، مرتضی اصغری در دبیری تبریز، محسن اسلامی در شهید منصوری قرچک در لیگ برتر حضور دارند.

 

 

کاراته کاران قزوینی 8 مدال رنگارنگ در مسابقات کشوری کسب کردند

یازدهمین دوره رقابت های قهرمانی کاراته کشور در سبک شیتوریوهایاشی با حضور 200 شرکت کننده از 10 استان به میزبانی شهر تهران در سالن شهید خوراکیان برگزار شد که تیم استان قزوین موفق به کسب 2 مدال طلا، 2 نقره و 4 برنز شد.

به گزارش رسیده از هیأت کاراته استان؛ در بخش کاتای انفرادی در نونهالان علی صمدی، مدال طلا و داود صمدی، مدال نقره کسب کردند. در نوجوانان مسعود کاظمی، مدال برنز و در جوانان مصطفی زینلی، نشان برنز را بدست آوردند.

در بخش کومیته انفرادی؛ داود صمدی در نونهالان برنز، مسعود کاظمی در نوجوانان مدال نقره، مصطفی زنیلی در جوانان مدال طلا و در بزرگسالان محمدرضا صمدی مدال برنز را کسب کردند. این تیم با مربیگری صادق حیدری نسب و سرپرستی حسین صمدی در مسابقات حضور داشت. شهرام صفری و حمیدرضا داوری، داوران قزوینی این رقابت ها بودند.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -