تبلیغات
نبرد ورزشی - کارنامه موفق پرورش اندام در استان

کارنامه موفق پرورش اندام در استان

یکشنبه 11 مهر 1389 10:27 ق.ظ

نویسنده : نبرد ورزشی

کارنامه موفق پرورش اندام استان قزوین در کشور

قهرمانی  تیم پاورلیفتینگ قزوین در مسابقات کشور- اصفهان

تیم پاورلیفتینگ استان قزوین در مسابقات قهرمانی کشور که در زرین شهر اصفهان برگزار شد،مقام قهرمانی را از آن خود کرد.

در این مسابقات که با حضور استانهای کشور برگزار شد، تیم قدرتمند پاورلیفتینگ استان قزوین با کسب 6 مدال طلا، 2 مدال برنز و یک مقام چهارمی در سکوی قهرمانی کشور ایستاد.

مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ کشور در رده سنی نوجوانان، جوانان،بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد  که طی آن تیم قزوین با نمایش درخشان، قدرت خود را به رخ حریفان کشید.

نتایج تیم پاورلیفتینگ استان قزوین در مسابقات کشوری – اصفهان

- وزن 52 کیلوگرم علی کشاورزی، مدال طلا (نوجوانان)

- وزن 5/67 کیلوگرم محمد کشاورزی، مدال طلا (نوجوانان)

- وزن 100 کیلوگرم سعید آزاد فلاح، مدال طلا (نوجوانان)

- وزن 110 کیلوگرم مهدی رمضانی، مدال طلا (بزرگسالان)

- وزن 75 کیلوگرم شاپور کاکایی،مدال طلا (پیشکسوتان)

- وزن 5/67 کیلوگرم حسن عرب بافرانی، مدال طلا (پیشکسوتان)

- وزن 5/82 کیلوگرم وحید عزیزی، مدال برنز (جوانان)

- وزن 75 کیلوگرم علی کشاورزی، مدال برنز (جوانان)

- حسین صفدری، مقام چهارم (جوانان)

 

هیأت پرورش اندام استان در یک نگاه:

هیأت پرورش اندام استان قزوین، به ریاست حسین مردعلی، از خرداد 1385 رسماً کار خود را با حدود 85 باشگاه خصوصی در سطح استان و چهارهیأت در شهرستانها به همراه پنج کمیته مستقل  پاورلیفتینگ، پرس سینه، مچ اندازی، قویترین مردان، پرورش اندام و بادی کلاسیک آغاز کرد.

هیأت پرورش اندام و بدنسازی استان قزوین، با داشتن 120 نفر مربی رسمی و فعال فدراسیون که در باشگاههای مختلف استان در بخش های بدنسازی و پاورلیفتینگ و 25 داور رسمی فدراسیون در رشته های پاورلیفتینگ، مچ اندازی و پرورش اندام فعالیت می کنند.

این هیأت در سال 89 علاوه بر برگزاری مسابقات رسمی با قوانین فدراسیون در تمامی کمیته های تحت پوشش، قهرمانان هر رشته را در استان شناسایی و به روسای کمیته ها معرفی می نماید.

همچنین با برگزاری 3 دوره مسابقات مچ اندازی، کامیون کشی و قویترین مردان گامی موثر در تعامل با سازمان فرهنگی- ورزشی شهرداری قزوین برای همگانی کردن این ورزش  برداشته است.

 در خرداد 1389 این هیأت با اولین اعزام تیم پرس سینه استان به مسابقات کشوری با کسب چندین مقام کشوری با حضور آقایان علی اکبر رحمانی، جواد مافی و حامد رحمانی موفقیت چشمگیری بدست آوردند.

در مسابقات مچ اندازی قهرمانی کشور، مهدی رمضانی به عنوان قهرمان ایران به مسابقات قهرمانی آسیا که در شهر گواتی هندوستان برگزار گردید، اعزام شد و در بین 8 نفر از قهرمانان آسیا موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد.

همچنین هیأت پرورش اندام در راستای اطلاع رسانی پایگاه خود را  در عرصه ورزش فعال نمود و همکاری بسیار نزدیکی با رسانه های تصویری و نوشتاری در استان دارد.

 

 

سعید آزادفلاح، قهرمان قهرمانان پاورلیفتینگ نوجوانان کشور

در مسابقات قهرمانی کشور پاورلیفتینگ، سعید آزادفلاح، نمایشی درخشان در این مسابقات داشت و موفق به جابجایی رکورد کشور به میزان 5/17 کیلوگرم شد و باعث ارتقای رکورد کشور گردید و به عنوان قهرمان قهرمانان کشور در رده نوجوانان شناخته شد.

 

 

حمزه کشاورزی، رییس کمیته پاورلیفتینگ استان قزوین:

پاورلیفتینگ قزوین، حرف های زیادی برای گفتن در کشور دارد

حمزه کشاورزی، رییس کمیته پاورلیفتینگ هیأت پرورش اندام وبدنسازی استان با اشاره به موفقیت های ورزشکاران قزوین در این رشته در کشور گفت: در مسابقات قهرمانی کشور که در زرین شهر اصفهان برگزار گردید، ورزشکاران قزوین در پاورلیفتینگ موفق به کسب 6 مدال طلا، 2 برنز و یک مقام چهارمی شدند که در طول سالهای اخیر بی سابقه بود.

رییس کمیته پاورلیفتینگ استان افزود: 2 نفر از ورزشکاران این رشته به نام های سعید آزادفلاح در نوجوانان و احمد اصغری در رده سنی بزرگسالان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

حمزه کشاورزی گفت: با پیگیری هیأت پرورش اندام استان و حمایت های رییس هیأت در صدد هستیم، اردوی 10 روزه تیم های ملی پاورلیفتینگ را در قزوین برگزار نماییم که رایزنی های ابتدایی صورت گرفته است.

وی در خاتمه گفت: مسابقات انتخابی تیم پاورلیفتینگ استان در مجموعه ورزشی طیبین کوثر برگزارشد که در این زمینه همکاری بسیار مطلوبی از سوی مدیریت مجموعه جناب آقای لایق صورت گرفت که بدین وسیله از ایشان و پرسنل زحمتکش مجموعه طیبین کوثر کمال تشکر را داریم.

 

 

حمید اصلانی، دبیر هیأت پرورش اندام و بدنسازی استان:

تمامی مسابقات مطابق تقویم فدراسیون انجام می شود

حمید اصلانی، دبیر پرتلاش هیأت پرورش اندام و بدنسازی استان با اشاره به قهرمانی تیم پاورلیفتینگ استان در مسابقات قهرمانی کشور گفت: تمامی مسابقات در سطح استان مطابق تقویم پیشنهادی اعضای هیأت انجام می شود و در6 ماهه نخست سال 89 در کلبه مسابقات کشوری حضور فعال داشته ایم.

اصلانی در ادامه گفت: هیأت پرورش اندام استان در تمامی استان فعالیت گسترده ای دارد و هر روز شاهد افزایش این ورزش در استان هستیم.

 

 

اعضای هیأت پرورش اندام وبدنسازی استان قزوین:

- رییس هیأت، حسین مردعلی

- دبیر هیأت، حمید اصلانی

- رییس کمیته پاورلیفتینگ، حمزه کشاورزی

- رییس کمیته پرس سینه، یوسف رازقی

- رییس کمیته قویترین مردان، مهدی رستمی

- رییس امور مالی، مهندس محمد جلا

- رییس کمیته داوران پاورلیفتینگ، فخرالدین حمزوی

- رییس کمیته داوران پرورش اندام، محسن مردعلی

- رییس کمیته مچ اندازی، وحید حاضربیان

- رییس کمیته مسابقات، افشین خوشنویس

- رییس هیأت شهرستان البرز، اسماعیل نوروزی

- رییس هیأت شهرستان بویین زهرا، علی اکبر کاتوزی

- رییس هیأت شهرستان آبیک، وحید تقی زاده

- رییس هیأت شهرستان تاکستان، علی اکبر رحمانی

 

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -