تبلیغات
نبرد ورزشی - اخبار

اخبار

چهارشنبه 24 شهریور 1389 04:45 ب.ظ

نویسنده : نبرد ورزشی

پینگ پنگ بازان ایران در اشلاگر آلمان

اولین گروه پینگ پنگ بازان ایران، زیر نظر مربیان جهانی، تمرین های خود را از سوم مهرماه در کمپ اشلاگر آلمان آغاز می کنند.

محسن شیشه گرها، مربی تیم نوجوانان و جوانان ایران گفت: نفرات گروه اعزامی در 10 روز اول در تست های آمادگی جسمانی و روانشناسی شرکت می نمایند و باید فیلم بازیهای خود را نیز همراه ببرند.

وی افزود: در صورت حاصل نشدن پیشرفت لازم در این گروه، تعداد دیگری جایگزین خواهند شد.

 شایان ذکراست ،در گروه اعزامی؛ شاهین اخلاق پسند، نوشاد عالمیان، میدیا  لطف اله نسبی، واحد مالمیری و افشین نوروزی در بخش بزرگسالان به همراه نیما عالمیان، پوریا عمرانی و ملا رجبی عضویت دارند.

 

 

نفرات برتر اسکیت جام رمضان قزوین معرفی شدند

رقابت های اسکیت جام رمضان شهر قزوین، در بخش سرعت  درگروه سنی نونهالان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش رسیده از هیأت اسکیت استان، در گروه سنی74-76 در مسافت 500 متر، فرهاد بهمن پور، مهدی معصومی و مسعود احمدی، در گروه سنی 80-79 در مسافت 500 متر، محمدحسن طاهرخانی، رامان ناصری و پوریا حیدری، در گروه سنی 78-77 و در مسافت 500 متر، محمد مهدی مهدی نژاد، روزبه کشاورز و امیرحسین مهدی خانی عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در گروه سنی 81-82 که در 4 بخش برگزار شد؛ در 100 متر علیرضا کشاورز، محمدمهیار عباسی نیکو و سید علی برمون، در 200 متر، سهیل قاسمی، علی اصغر نجفی و سیدعلی برمون، در 300 متر،قاسمی، نجفی و حسین محمدی و در 500 متر، محمدرضا صراف، نجفی و قاسمی مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

 

رییس هیأت تکواندو شهرستان قزوین منصوب شد

در مراسمی با حضور رییس هیأت تکواندوی استان قزوین، محمد قنبری به سمت رییس هیأت تکواندوی شهرستان قزوین منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت تکواندوی استان، در این مراسم که با حضور مسوولان کمیته های مختلف هیأت تکواندوی استان در محل خانه تکواندو برگزار شد، ایرج زاهدپور، رییس هیأت تکواندو استان قزوین در حکمی، محمد قنبری را به سمت رییس هیأت تکواندو شهرستان قزوین منصوب کرد.

 در این حکم آمده است: امید است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند گذشته در جهت پیشبرد و اعتلای اهداف تکواندو استان در پناه حق موفق و موید باشید.

 

 

قهرمان فوتسال جام رمضان محمدیه مشخص شد

مسابقات فوتسال جام رمضان شهر محمدیه با عنوان «زنده یاد قاسم کارگر» با قهرمانی تیم فوتسال شهید قنبری به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شورای ورزشی بخش محمدیه، در این مسابقات 13 تیم در سالن علی ابن ابیطالب با عنوان «زنده یاد قاسم کارگر» پیشکسوت فوتبال محمدیه برگزار شد که در پایان تیم های شهید قنبری، اتحاد و جوانان مشعل عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -