تبلیغات
نبرد ورزشی - وصعیت اردوی تیم های ملی اعزا می به بازی های آسیاسی از نزدیک بررسی می شود

وصعیت اردوی تیم های ملی اعزا می به بازی های آسیاسی از نزدیک بررسی می شود

یکشنبه 11 مهر 1389 10:34 ق.ظ

نویسنده : نبرد ورزشی

 

وضعیت اردوی تیم های ملی اعزامی به بازی های آسیایی از نزدیك بررسی می‌شود

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی با حضور در اردوی برخی از تیم های ملی اعزامی به بازی‌های آسیایی گوانگ‌ژو از نزدیك با نگرانی و دغدغه‌های آنها آشنا شد تا رئیس فدراسیون و ملی پوشان اعزامی به این مسابقات در فاصله كمتر از دو ماه تا آغاز بازی های آسیایی علاوه بر یك برنامه ریزی صحیح، با فراغ بال نسبت به موفقیت در این مسابقات آماده شوند.
به گزارش پایگاه خبری ورزش ایران، بی تردید نظارت شخص اول ورزش كشور و بررسی مشكلات ملی پوشان تیم های ملی مختلف در آستانه هر تورنمنتی یكی از اصلی‌ترین عواملی‌است كه می‌توان با تكیه بر آن انگیزه آنها را برای رسیدن به موفقیتی بزرگ به بالاترین سطح رساند.
بر همین اساس دكتر سعیدلو ابتدا با حضور در جمع صمیمانه ملی‌پوشان شطرنج مشكلات مسئولین، كادر فنی و اعضای تیم ملی این رشته را شنید ، سپس علاوه بر ارائه توضیحاتی روحیه بخش، نسبت به رفع دغدغه‌های آنها دستوراتی را صادر كرد كه اختصاص بودجه 120 میلیون تومانی، استخدام ملی‌پوشان شطرنج و تامین منابع مالی برای به خدمت گرفتن چند مربی تراز اول دنیا بخشی از آن بود.
وی سپس به محل اردوی تیم ملی كبدی رفت و به صورت تك به تك با ملی‌پوشان این رشته آشنا و مشكلات اآها را از نزدیك شنید و سپس اردوی تیم ملی واتر‌پلو و شنا را از نزدیك به نظاره نشست. دكتر سعیدلو  همچنین به اردوی تیم ملی كیواسپرت و خوابگاه ملی‌پوشان حاضر در مجموعه ْآزادی و باشگاه آرارات هم سری زد.
رئیس سازمان تربیت بدنی همچنین نیز در جمع ملی‌پوشان تیم ملی هندبال حاضر شد و علاوه بر اختصاص بودجه‌ای 300 میلیون تومانی مشكلات این فدراسون را شنید و تدابیر لازم را نیز برای حل مشكلات آنها اتخاذ كرد.
وی در خصوص انگیزه خود برای بازید از اردوی تیم‌های ملی معتقد است كه یكی از وظایف مسئولین سازمان تربیت بدنی حضور دراردوی تیم های ملی است تا از نزدیك با مشكلات و كمبودهای بازیكنان آشنا شوند. در همین راستا وظیفه خود می‌دانیم تا اردوی تیم های ملی را از نزدیك زیر نظر داشته باشیم.
دكتر سعیدلو با اشاره به اینكه كاروان اعزامی ایران به بازیهای آسیایی گوانگ ژو باید از امكانات و وسایل درجه یك استفاده كند، افزود: هیچ فدراسیونی برای حضور در شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی 2010 گوانگ ژو، نگرانی مالی ندارد. به تمامی فدراسیون های ورزشی تاكید شده برای نمایندگان اعزامی خود لباس، كفش، تجهیزات و لوازم مورد نیاز از نوع درجه یك تهیه و در اختیار آنان قرار دهند تا برای رقابت با دیگر ورزشكاران آسیایی مشكلی نداشته باشند.
بر همین اساس و طبق برنامه‌ریزی سازمان تربیت بدنی تا فاصله اعزام كاروان ورزش ایران به مسابقات آسایی گوانگ‌ژو دكتر سعیدلو با حضور در اردوی تیم‌های ملی رشته‌های مختلف از نزدیك با آنها دیدار خواهد كرد.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -