تبلیغات
نبرد ورزشی - اینده سازان ورزش کشور

اینده سازان ورزش کشور

چهارشنبه 24 شهریور 1389 04:52 ب.ظ

نویسنده : نبرد ورزشی

آینده سازان ورزش استان          

ایمان کاسه چی، سنگنورد

امید طالبی

ایمان کاسه چی، در اول مرداد سال 1371 در قزوین به دنیا آمد. سنگنوردی را از 6 سالگی در سالن شهید رجایی زیر نظر محمد وهابی آغاز کرد.

کاسه چی تا به حال مقام های مختلفی را در سطح کشور کسب کرده است که از جمله مهم ترین آنها می توان به مقام دوم سختی مسیر انتخابی تیم ملی نوجوانان در سال 86 در استان مازندران، نایب قهرمانی سختی مسیر و سومی سرعت نوجوانان در سال 86 در مشهد، عنوان دوم سختی مسیر انتخابی تیم ملی در سال 88 در اصفهان، عنوان سوم رشته بولدرینگ المپیاد ایرانیان در سال 89 در تهران و کسب مقام پنجم مسابقات انتخابی تیم ملی در استان مازندران اشاره نمود.

وی، پس از کسب این افتخارات در حال حاضر به اردوی تیم ملی دعوت شده است تا در صورت صلاحدید مربیان به عنوان یکی از سنگنوردان ایران در مسابقات آسیایی شرکت نماید که در آبان ماه در زنجان برگزار می شود؛ البته ایمان کاسه چی در سال 86 در همدان و سال 88 در نیشابور نیز در اردوهای انتخابی تیم ملی شرکت کرده بود.

 وی امیدوار است با تلاش و پشتکار بتواند این بار به عضویت تیم ملی سنگنوردی ایران در آید.

کاسه چی، کسب دو مقام در مسابقات مشهد سال 86 که تنها سنگنوردی بود که موفق به تصاحب دو عنوان شد، بهترین خاطره ورزشی و اعزام نشدن به 2 دوره رقابت های آسیایی را به عنوان تلخ ترین خاطره ورزشی خود در این سال ها یاد می کند.

وی آرزو می کند تا با کسب مقام آسیایی بتواند پاسخ نیمی از تلاش هایش و مربیانی که برای او زحمت کشیده اند (وهابی، شجاعی، بلاغی) بدهد و افتخاری برای استان قزوین کسب کند.

ایمان، از مسوولان می خواهد یک سالن را به سنگنوردی اختصاص دهند و با پی گیری هایی که می شود پس از 14 سال میزبانی مسابقات سنگنوردی را بگیریم.

آینده ساز سنگنوردی استان در پایان از پدر و مادر خود که همواره یار و یاور او در ورزش بوده اند ، تشکر نمود.

 

 

قهرمانی تیم شهید لشگری

 

یک دوره مسابقات فوتسال جام رمضان ویژه فرزندان جانبازان سازمان بنیاد شهید  و امور ایثارگران استان قزوین برگزار شد.

در پایان این رقابت ها که برای تقویت تیم ها از یک بازیکن مطرح فوتسال قزوین نیز در هر تیم استفاده شد؛ تیم شهید لشگری به مقام قهرمانی دست یافت، تیم شهیدرجایی نایب قهرمان شد و مقام سوم به تیم شهید بابایی رسید.

مجید گلیپور، فردین بهرامی، محمدرضا حسینی، حمید نصری، بهنام اسماعیلی و حمید بخشی بازیکنان تیم شهید لشگری بودند که در این رقابت ها به مقام اول دست یافتند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -