تبلیغات
نبرد ورزشی - اخبار

اخبار

چهارشنبه 24 شهریور 1389 04:55 ب.ظ

نویسنده : نبرد ورزشی

مجمع انتخاباتی هیأت والیبال استان برگزار می شود

با تایید فدراسیون والیبال کشور و اداره کل تربیت بدنی استان؛ زمان تشکیل مجمع انتخاباتی هیأت والیبال استان 27 شهریور ماه اعلام شد.

به گزارش نبرد ورزشی و به نقل از احمدپور، معاون فنی اداره کل تربیت بدنی؛ مجمع انتخاباتی هیأت والیبال استان با حضور سه نامزد و به نام های رضا کیانی پور، علی کاظمی علی آبادی و سیدمهدی کاظمی و با حضور نماینده فدراسیون و اعضای  مجمع، روز 27 شهریورماه در محل هتل ورزش برگزارمی شود و تکلیف مدیریت این رشته مشخص خواهد شد. پیش از این ، علی موذن ،سرپرستی هیات را پس ازاستعفای محمدباقر آقا علیخانی،رییس هیات  برعهده گرفته بود .

 

 

آپادانا، قهرمان هندبال نونهالان جام رمضان قزوین

رقابت های هندبال جام رمضان شهر قزوین در بخش نونهالان و در گروه پسران با قهرمانی تیم آپادانا خاتمه یافت.

به گزارش نبرد ورزشی؛ این مسابقات با حضور هشت تیم فرهنگ و ادب 1 و 2، شهیدان لشگری، بابایی، رجایی و زرگر، تیک و آپادانا در قالب دو گروه به صورت دوره ای و حذفی در سالن ورزشی مجموعه 22 بهمن برگزار شد.

 در این مسابقات ،تیم آپادانا در بازی فینال موفق شد در یک بازی نزدیک و تماشایی، تیم شهید زرگر را با نتیجه 23 بر 22 شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر بگیرد. این بازی در وقت عادی 17 بر 17 بودکه تیم آپادانا در وقت های اضافه عنوان قهرمانی را کسب کرد.

در بازی رده بندی نیز تیم تیک با امتیاز 25 بر 23 تیم شهید بابایی را مغلوب کرد و عنوان سومی را به خود اختصاص داد.

 

 

قهرمان فوتسال جام رمضان آبگرم مشخص شدند

مسابقات فوتسال جام رمضان شهر آبگرم بویین زهرا با معرفی تیم های برتر بخش نوجوانان و بزرگسالان خاتمه یافت.

به گزارش رسیده از شورای ورزش آبگرم؛ در رقابت های فوتسال نوجوانان که با حضور 8 تیم جریان داشت، تیم های طوفان، فولاد و عقاب ،عناوین اولی تا سومی را به خود اختصاص دادند. در بخش بزرگسالان نیز که 19 تیم حضور داشت، تیم آریای تربیت بدنی ،عنوان قهرمانی را کسب کرد، تیم المپیک نوین مقام دومی را بدست آورد و دو تیم طوفان و سپاهان مشترکاً سوم شدند.

 

 

محمدباقری: باز گشتم به هندبال مشخص نیست

سرمربی اسبق تیم هندبال بزرگسالان استان گفت: باز گشتم به هندبال در سمت سرمربیگری مشخص نیست و هنوز تصمیم قطعی در این زمینه نگرفتم.

محمدباقری با بیان این مطلب افزود: قبول مسوولیت در وضعیت موجود کار بسیاری سختی است. توقعات بالاست. بازیکنان پول می خواهند .

 وی در پایان گفت: از هیأت هندبال به سراغم آمده اند. آن ها لطف داشتند؛ ولی بازگشتم به هندبال نیازمند تجزیه و تحلیل است و باید فکر کنم.

 

 

خبرهای کوتاه ورزشی

- اردوی آماده سازی تیم ملی پینگ پنگ بیماران خاص «پیوندی» با حضور 15 ورزشکار آقا از روز دوشنبه 22 شهریور ماه در سالن پینگ پنگ قزوین زیر نظر مربیام تیم ملی آغاز شد.

- مسابقات بسکتبال نونهالان پسر منطقه ای کشور به میزبانی شهر قزوین در روزهای 24 الی 26 شهریورماه در سالن شهید بابایی قزوین برگزار می شود. قرار است در زمان دیگری رقابت های نوجوانان نیز در قزوین برگزار گردد.

- مسابقات انتخابی آمادگی جسمانی آقایان استان، برای تشکیل تیم منتخب، روز جمعه 26 شهریور ماه در ساعت 10 صبح در سالن ورزشی عفاف مجموعه ورزشی غدیر برگزار خواهد شد.

- رقابت های کشتی انتخابی استان در تمامی رده های سنی در دو بخش آزاد و فرنگی به میزبانی شهر قزوین در روز یکشنبه 28 شهریورماه در سالن شهیدبابایی برگزار می شود.

 

 

 

شهردار منطقه 3 سرپرست جدید هیأت دوچرخه سواری استان

با قبول استعفای حبیب اله جمشیدی، رییس هیأت دوچرخه سواری استان، شهردار منطقه 3 قزوین، حکم سرپرستی این هیأت را برعهده گرفت.

با موافقت ریاست فدراسیون دوچرخه سواری کشور و اداره کل تربیت بدنی، ناصر برزگر گنجی، شهردار منطقه 3 قزوین، به عنوان سرپرست جدید هیأت دوچرخه سواری استان منصوب گردید. این حکم در حالی ابلاغ گردید که حبیب اله جمشیدی، رییس هیأت دوچرخه سواری، پیش از این بارها گفته بود : تمایل به رفتن دارم ؛اما اگراداره کل تصمیم بگیرند که باشم یا نباشم، حرفی نخواهم داشت.

 رفتن جمشیدی و آمدن گنجی خیلی بی سرو صدا اتفاق افتاد.

 

 

هیأت همگانی به رضایی رسید

بعد از کش و قوس های فراوان پیرامون هیأت ورزش های همگانی استان در طول چندماه اخیر، بالاخره با قبول استعفای مهدی عبدالرزاقی، رییس هیأت، جانشین وی از سوی فدراسیون جانشین وی در هیأت استان مشخص شد.

با موافقت امیر مجدآرا، رییس فدراسیون همگانی و منجم، مدیرکل تربیت بدنی استان ، امیرعلی رضایی، جانشین فرماندهی لشگر 16 رزهی استان، حکم سرپرستی هیأت همگانی استان را برعهده گرفت. سرتیپ رضایی هفته گذشته با حضور در اداره کل و نشست با مدیرکل، هیأت ورزش های همگانی را تحویل گرفت.

 

 

در مرحله سوم لیگ دوومیدانی کشور؛

قزوینی ها در مکان ششم قرار گرفتند

مرحله سوم لیگ دوومیدانی باشگاه های بزرگسالان کشور روز یکشنبه با حضور 31 تیم در ورزشگاه شهیدشیرودی تهران برگزار شد و تیم هتل ورزش قزوین در مکان ششم ایستاد.

به گزارش رسیده از هیأت دوومیدانی استان؛ در پرتاب وزنه ،علی رحمانی، در پنجگانه ،جمیل سعادت و در 100×4 متر حسین کیانی، سعید آقالر، سعید عباسی و محمدرضا فرهاد ،عناوین چهارمی را کسب کردند. در 1500 متر،حیدرساجدی، پنجم شد.

در پرتاب وزنه،حمیدرضا حیدری، در پرش طول ،وحید قهرمانی و در 20 کیلومتر پیاده روی ،سعید عباسی، مقام های بهتر از هفتمی نتوانستند کسب نمایند.

در پایان مرحله سوم تیم های ذوب آهن اصفهان، نفت تهران و فولاد خوزستان، رتبه های اول تا سومی را به خود اختصاص دادند. تیم هتل ورزش استان قزوین مقام ششمی را کسب کرد.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -